Медіагрупа «Антена»
INTV

НА ЖУРНАЛІСТІВ МЕДІАГРУПИ «АНТЕНА» БУЛО ВЧИНЕНО ЗАМАХ НА ВБИВСТВО

“Антенна“16.02.2009

Взорванный автомобиль журналиста Валерия Воротника16 лютого о 21 годині 15 хвилин біля офісу медіагрупи «Антена» Валерій Воротник та Володимир Мамалига з 10-річним сином після проведення прямого ефіру, під час якого було анонсовано акцію протесту проти закриття п’яти шкіл у м. Черкаси, підійшли до автомобіля та намагалися в нього сісти. У цей час спрацював потужний вибуховий пристрій та автомобіль вибухнув. Вибуховою хвилею журналістів відкинуло від машини. Важкий позашляховик «Хюндай» прийняв на себе вибухову хвилю та врятував життя людей.

Вибухом вибито шибки у навколишніх будинках, пошкоджені десятки автомобілів. Уламки машини розлетілися у радіусі більше 200 метрів. Очевидно, зловмисники розраховували, що журналісти на час вибуху перебуватимуть в автомобілі. На думку фахівців, під автомобілем було закладено вибухівку фугасного типу в еквіваленті 100-200 грамів тротилу.

На місце події прибули працівники СБУ, прокуратури. міліції, криміналістична лабораторія тощо. Тут же було помічено і міського голову Сергія Одарича. Він активно спілкувався з журналістами та радісно роздавав інтерв’ю.

Керівники медіагрупи «Антена» впродовж останніх трьох років займали жорстку та непримиренну позицію щодо неправомірних дій черкаської міської влади та черкаського міського голови Сергія Одарича. Замовниками терористичного акту Валерій Воротник та Володимир Мамалига однозначно вважають черкаську міську владу.

Журналісти вимагають від правоохоронних органів негайного порушення кримінальної справи за ознаками статей «тероризм» та «замах на вбивство».

Чудом уцелевшие журналисты Владимир Мамалыга и Валерий Воротник возле взорванного джипаЦікава деталь: замах відбувся напередодні запланованого масштабного мітингу-протесту проти свавілля міської влади, яка також намагалася у судовому порядку заборонити проведення акції протесту. Вочевидь, керманичі міста злякалися тієї широкої підтримки, яку мають журналісти та активісти «Народного фронту» Валерій Воротник та Володимир Мамалига.

Вони не змогли нас купити — вони спробували нас убити, — заявляють журналісти.









ТОП-СТАТТІ
ОСТАННІЙ НОМЕР (№7)
ОСТАННІ НОВИНИ Украина. Принцип прямой демократии Честь, гідність та ділову репутацію Черкаської міської ради Горкун оцінив у 18 тисяч гривень! Володимир МАМАЛИГА: Давайте разом будувати нашу державу, будувати НАШУ УКРАЇНУ! Тулуба звинувачують у незаконному заволодінні мисливськими угіддями? Володимира Мамалигу обрано головою Черкаської обласної організації політичної партії «Наша Україна»
Дайджест Для «упрощенцев» снова меняют правила Милиция закрыла файлообменник ex.ua Украинцам продают некачественный бензин Украину завалили фальшивыми евро и долларами
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 61 хитов: 974
вчера: 1677/40877
время генерации: 0.0474319458008; SQL запросов: 13